ETKİNLİK, İMZA TÖRENİ ve BAĞIŞ

0
439

ETKİNLİK, İMZA TÖRENİ VE BAĞIŞ

Bandırma Fenerbahçeliler Derneği olarak, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Bandırma’da özel bireyler adına, önemli işlere ve projelere imza atan, ‘Bandırma Engelime Renk Ver Derneğinin’ nin, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü Kapsamında, çalışmalarına katkı sunmak ve onlarla birlikte olmak adına; 26 Mart Cumartesi günü saat: 13.00’ te, Panderma Port Otelinde imza etkinliği düzenlenecektir.

Bu anlamda; Dernek olarak; Engelime Renk Ver Derneğine katkı sunmak, yine Bandırma’ da kadın yazarlarımızdan; Fazilet Kırtay’ ın yakın zamanda yayınlanan ‘LAL BALIKLAR’ kitabı için imza töreni düzenleyerek, başta yazarımız ve biz Fenerbahçeliler Derneği olarak, kitap satışından elde edilecek geliri, Engelime Renk Ver Derneğine bağışlayarak, onlara bu anlamda destek sağlayarak, mücadelelerinde yanlarında olacağız.

Bandırma Fenerbahçeliler Derneği olarak; Özel Bireyler adına, ortaya koyduğu mücadele için Engelime Renk Ver Derneğine, katkıları nedeniyle Bandırma’ lı kadın yazarımız, Fazilet Kırtay’ a teşekkür ederiz.

Bandırma Fenerbahçeliler Derneği Başkanı; Seçkin Avcı

26 Mart 2022/Cumartesi, saat: 13.00
Bandırma Panderma Port Otel.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/bandirmafenerbah/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here