BANDIRMA FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ OLARAK MİSYON VE VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

‘ Bu formaya hayatımızı verdik…’

Bandırma Fenerbahçeliler Derneği olarak;

Şehrimizde ve toplumun her katmanında; Fenerbahçe ‘markasını’ en iyi şekilde temsil ederek, kulüp aidiyetini arttırmak. 1907 de kurulan kulübümüzün ve değerli armasının; tanıtımı, temsili ve yine kulübümüzün, ‘HeForShe’ sloganı ile özellikle kadınlarımızın toplumun her alanında, cinsiyet eşitliğine ve değerlerine, şehrimizde de sahip çıkıp sürdürmek; Fenerbahçe sevgisini, büyüklüğünü, tanıtmak ve şehrimizde bu misyonu, toplumun tüm katmanlarına yaymak için görevdeyiz.

Bandırma Fenerbahçeliler Derneği olarak, mottomuz;

‘ Bu formaya hayatımızı verdik…’

VİZYONUMUZ

Bandırma Fenerbahçeliler Derneği olarak;

Mustafa Kemal Atatürk’ün; ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim’ ilke ve normlarını kendimize örnek almış, Bandırma Fenerbahçeliler Derneği olarak, şehrimizde sporun gelişmesini, Fenerbahçe’nin büyüklüğünü, marka değerini, yeni üyeler ile birlikte Bandırma’da, yeni bir Fenerbahçe vizyonu yaratmak için yola çıktık/çıkıyoruz.

Bu anlamda, başta Fenerbahçe kulübümüz olmak üzere, yine kulübümüzün ilkeleri, değerleri ve Fenerbahçelilik bizim Bandırma’da ışığımız olmakla birlikte, Bandırma Fenerbahçeliler Derneği olarak; belirlediğimiz ve son genel kurulda yeni yönetimimizin mottası ise;

               ‘ Bu formaya hayatımızı verdik…’